بررسی عملیات هات تپ

بررسی های هات تپ

بررسی عملیات هات تپ

آزمون های غیر مخرب

در این زمینه ما به مشتریانمان خدمات بازرسی کامل شامل تست اولتراسونیک، بازرسی ذرات مغناطیسی، تست جرقه و تست سختی سنج ارائه می دهیم.

پیشگام صنعت ابزار با تجهیزات، تجربه، منابع و تعهد حرفه‌ای خود ارائه دهنده خدمات هات‌تپ و ورودی مجدد چاه به مشتریانبمنظور کمک به آن‌ها جهتصرفه‌جویی در زمان و هزینه کارخانه‌هایشان است.

+ پروفایل کارخانه

پیشگام صنعت ابزار یک شرکت مستقل و ارائه دهنده خدمات در زمینه‌های هات‌تپ و ورودی مجدد چاه بشمار می‌رود که در آلبرتا بنا شده است. خدماتی که ما از سال ۲۰۰۳ تا کنون ارائه می‌دهیم، طیف متنوع ووسیعی از صنایع و کاربردها را شامل می‌شود. از این‌رو،تا کنون مشتریانی در زمینه‌های صنایع معدنی، کاغذ و خمیر کاغذ و کود از خدمات ما بهره برده‌اند.

شرکت ما همچنین دارای تخصص در زمینه خدمات جوشکاری مورد نیاز برای انجامعملیات  هات‌تپ و ورودی مجدد چاه می‌باشد.

شرکت پیشگام صنعت ابزار در سال ۲۰۱۰ توسط مالکین جدید که تجربه و دانش غنی در زمینه های هات تپ، ورودی مجدد چاه، جوشکاری خطوط لوله و بازرسی لوله داشتند خریداری شد. با توجه به مجموع بیش از ۷ دهه تجربه، مالکیت جدید اطمینان می دهد که ما با بیشترین میزان تخصص و کیفیت کاری، تعهدات خود در قبال تأمین نیازهای مشتریان را برآورده خواهیم کرد.

به علاوه مالکیت تجاری پیشین نیز اطمینان می دهد پیشگام صنعت ابزار با مسئولیت محدود دارای پیشینه در تحویل بهترین خدمات به مشتریان در صنعت است. باور ما این است که می توانیم با فراهم کردن خدماتی عالی و قابل اعتماد، اقتصادی و روش‌های سازگار با ملاحظاتزیست محیطی،امور را بر محور ایجاد رابطه دراز مدت با مشتریان متمرکز کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید