عملیات هات تپ و خطوط نفت

خطوط نفت و هات تپ

خطوط نفت و عملیات هات تپ

بررسی اجمالی: اسلیوهای فولادی لولهفرصت می‌دهند که بدون تقبل هرینه‌های ناشی از وقفه در جریان خط لوله، از خطوط لوله زنده لوله‌ای فلنجی انشعاب زد. سیستم طراحی درون سازمانی ما اطمینان می‌دهد که اسلیو لوله در تمامی سایزهای سفارشی را تولید کند و آن را روی لوله‌های موجود جوش دهد/ ذوب کند و/ یا پرچ دهد.

اسلیو لوله به ما اجازه می‌دهد چنان‌چه اشاره شده است روی لوله زنده حفاری تحت فشار یا هات‌تپ انجام دهیم. اسلیوهای لوله ما به طور سفارشی روی لوله‌های شما و بمنظور فراهم کردن یک سیل ایمن و مستحکم در مقابل نشتی ساخته می‌شوند. ما قادریم کل سرویس هات‌تپ را انجام داده یا بسادگی اتصالاتی جهت تحقق نیازهای شما فراهم کنیم.

قطر بزرگ: مراکز کارگاهی ما توانایی اسلیوهای فولادی لوله در تقریباً تمامی قطرها رادارا هستند. قابلیت ما در ساخت به ما اجازه می‌دهد در تمامی ابعاد محصولاتی با کیفیت و همسان فراهم کنیم. برای رفع مشکلات خطوط لوله با قطر بزرگ، بی‌درنگ با ما تماس گرفته و اجازه دهید تخصص خود را به شما ارائه دهیم.

لوله‌های بیضی شکل: اگر خطوط لوله شما در شرایط پیچیده‌ای بوده و دارای اشکال بیضی شکل باشند، ما توان تولید اسلیوهای فولادی لوله متناسب با  آن‌ها را نیز داریم. ما برای اطمینان از اتصال دقیق اسلیوهای فولادی لوله می‌توانیم مهندسان متخصص خود را برای اندازه‌گیری لوله‌های شما و ساخت کوپلینگ مناسب و دقیقاً متناسب با نیاز شما بفرستیم.

مشخصات کوتینگ: اسلیوهای فولادی ما متناسببا کوتینگ‌های متنوع تأیید شده‌ی WRAS ساخته شده و برای آب شرب بسیار مفیدند. همچنین دامنه‌ای از کوتینگ‌ها برای اسلیوهای فولادی ما وجود دارند که برای فاضلابها طراحی شده‌اند. با توجه به این که ما یک شرکت تخصصی در زمینه کوتینگ ساخته‌ایم قادر به رفع سفارشات شما در زمینه‌ی کوتینگ هستیم.

مواد لوله‌کشی: ما می‌توانیم بسادگی اسلیوهای فولادی را برای تمامی خطوط لوله طراحی کرده و بسازیم. ما دارای سالهای متمادی تجربه در زمینه خطوط لوله در سراسر جهان بوده و در تمامی انواع خطوط انتقال حاوی مواد گوناگون کار کرده‌ایم. در صورت نیاز شما به مهندسان باتجربه ما، جهت بازدید خطوط لوله نیاز به مشاور با تیم مجرب فروش ما، بی درنگ با ما تماس بگیرید.

اسلیوهای فولادی ضد زنگ لوله

بررسی اجمالی: اسلیوهای فولادی ضد زنگ لولهفرصت می‌دهند که بدون تقبل هرینه‌های ناشی از وقفه در جریان خط لوله، از خطوط لوله زنده لوله‌ای فلنجی انشعاب زد. سیستم طراحی درون سازمانی ما اطمینان می‌دهد که اسلیو لوله در تمامی سایزهای سفارشی را تولید کند. از آن‌جا که این اسلیوها از فولاد ضد زنگ ساخته شده‌اند، در مقابل وردگی ایمنی بالاتری دارند.

این اسلیوها چنان‌چه اشاره شده اجازه می‌دهند روی لوله زنده سوراخکاری تحت فشار یا هات‌تپ انجام دهیم. اسلیوهای لوله ما به طور سفارشی روی لوله‌های شما و بمنظور فراهم کردن یک سیل ایمن و مستحکم در مقابل نشتی ساخته می‌شوند. ما قادریم کل سرویس هات‌تپ را انجام داده یا بسادگی اتصالاتی جهت تحقق نیازهای شما فراهم کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید