عملیات هات تپ خطوط لوله

هات تپ بر روی خطوط لوله

عملیات هات تپ بر روی خطوط لوله

اتصالات و سازه‌های ما می‌توانند متناسب با نیازهای شخصی و بدون تفوات در هر صنعتی tailor made شوند. مهندسین طراحی ما از برنامه مدلسازی ۳D بمنظور تست راهکارها و حصول اطمینان از بالاترین میزان کیفیت و ایمنی خدمات بهره می‌برند.

  • کارها/ مشاغل
  • مراکز ساخت

مرکز کارگاهی ما در یک ساختمان شرکتی بزرگ مستقر است که از تمام مسیر‌های بزرگراهی قابل دسترس است و بنابراین قادریم کل بریتانیا را نظیر مشتریانی که خدامتشان را به آن‌ها صادر می‌کنیم تأمین کنیم.

ما دارای خدمات دراز مدت و نیروی کار باتجربه و متخصصهستیم که قادرند دامنه‌ی وسیعی از سازه‌های سفارشی در ابعاد کوچک و بزرگ را بسازند. کارخانه، تجهیزات و مهارت‌های تولیدی ما شامل هر آن‌چه می‌شود که برای جوشکاری، ماشینکاری، رنگ‌زنی پودری و اتمام کار با اسپری مرطوب، و همین طور مونتاژ و پشتیبانی مورد نیازند.

  • کیفیت و نوآوری

ما در مهندسی ما مفتخریم که استانداردهای صنعتی لازم در زمینه‌ی کیفیت و نوآوری را ایجاد کرده‌ایم. ما بر اساس استانداردهای مدیریت کیفیت BS EN ISO 9001:2008عمل می‌کنیم که نشان می‌دهد امور ما بر حسب شانس پیش نمی‌روند. ما با برنامه‌ی «بهبود مستمر»‌مان که توسط مهندسان ما طراحی شده است، تعهد خود به کیفیت را فراتر از حد تعالی برده‌ایم. ما همواره به ارتقای معیارهایمان نظر داریم.

دیدگاهتان را بنویسید