هات تپ بر روی خطوط گاز

هات تپ بر روی خطوط گاز

عملیات هات تپ بر روی خطوط گاز

مشخصات کوتینگ: سه‌راهی‌های انسداد جریان ما متناسببا کوتینگ‌های متنوع تأیید شده‌ی WRAS ساخته شده و برای آب شرب بسیار مفیدند. همچنین دامنه‌ای از کوتینگ‌ها برای شه‌راهی‌های انسداد جریان ما وجود دارند که برای فاضلابها طراحی شده‌اند. با توجه به این که ما یک شرکت تخصصی در زمینه کوتینگ ساخته‌ایم قادر به رفع سفارشات شما در زمینه‌ی کوتینگ هستیم.هات تپ

مواد لوله‌کشی: ما می‌توانیم بسادگی سه‌راهی‌های انسداد جریان را برای تمامی خطوط لوله طراحی کرده و بسازیم. ما دارای سالهای متمادی تجربه در زمینه خطوط لوله در سراسر جهان بوده و در تمامی انواع خطوط انتقال حاوی مواد گوناگون کار کرده‌ایم. در صورت نیاز شما به مهندسان باتجربه ما، جهت بازدید خطوط لوله نیاز به مشاور با تیم مجرب فروش ما، بی درنگ با ما تماس بگیرید.

 

تی فلکس

بررسی اجمالی: تی‌فلکس یک اتصال آکاردئونی تکی از جنس چدن نشکن است که توان تحمل نیروها و آسیب‌های ناشی از حرکت زمینه‌ای یا فرونشست را داراست. روش انقلابی مونتاژ این قطعه عبارتست از استفاده از دو اتصال توپی در دو انتهای لوله بمنظور اصلاح میزان انعطاف‌پذیری. این تنها روش اتصال بدون پرچ در جهان است.عملیات هات تپ

اتصال آکاردئونی تکی راه‌حلی مطمئن برای متصل کردن دو لوله‌ی فلنج‌دار حین کار نزدیک کانال‌ها، یا اطراف محفظه ولو، راه‌ها، گذرگاه‌های ریلی یا زمینی است.

بیلوها bellows

تیم مهندسی ما قادر به فراهم کردن بیلوهای دو فلنج‌دار است. این ابزار دو اتصال فلنجی را به نحوی انعطاف‌پذیر به هم متصل می‌کند. اجزاء لاستیک این اسلیو قابلیت تحرک دارند و همین امر اجازه می‌دهد حتی وقتی اتصالات فلنجی با هم تراز نیستند به هم متصل شوند.

دیدگاهتان را بنویسید