عملیات هات تپ و انسداد

عملیات هات تپ و انسداد

هات تپ و انسداد

شرکت ما یک شرکت با خدمات صنعتی ویژه با مالکیت خصوصی است که شهرک رضوانیه از شهرستان کرج واقع شده است. ما با داشتن تکنیسین های آموزش دیده و مجرب ضمن رعایت اصول سلامت، ایمنی، و برنامه‌های زیست محیطی خدمات تخصصی و به موقع برای شما ارائه می کنیم که این خود بازتاب تعهد ما به ایمنی است. خدمات ما باعث افزایش ایمنی، کاهش زمان هدر رفته، کاهش اثرات زیست محیطی و صرفه جویی در هزینه می‌شوند.

در سال ۱۳۷۷ تحت عنوان شرکت پیشگام صنعت ابزار و تأسیس شد و از آن زمان تا کنون دارای رشد و پیشرفت تصاعدی بوده است. اصلی‌ترین خدمات ما تست جوش پیشگام صنعت ابزار و خدمات جداسازی پیشگام صنعت ابزار می باشند. ما با ساخت ابزارهای منحصر به فرد تست جوش و جداسازی توانستیم این دو سرویس را ارائه دهیم. استفاده از این ابزارها مشتریان را قادر به صرفه جویی در زمان، افزایش ایمنی و کاهش هزینه در مقایسه با روش‌های سنتی تست جوش یا جداسازی خط برای انجام کارهای گرمکردهاست. با افزایش اعتبار ما نام شرکت پیشگام صنعت ابزار نیز شهرت بیشتری یافت. ما با افزودن خدمات ویژه دیگر در لیست خدمات‌مان از سال ۱۹۹۷، توانستیم خدمات مورد تقاضای بیشتری از مشتریان را برآورده سازیم. در سال‌های بعد بسیاری از خطوط خدماتی دیگرنیز افزوده شد که پیشگام صنعت ابزار را قادر ساخت که به یک تأمین کننده خدمات کامل به مشتریان تبدیل شود.

پیشگام صنعت ابزار تلاش‌های خود برای ابداع، اصلاح و خلق راه حل‌های جدید را ضمن توجه به ایمنی، کاهش زمان هدر رفته و صرفه‌جویی در هزینه ادامه می‌دهد. ما به ابداعات تکنولوژیک مان که شامل ابزارهای تست جوش، ابزارهای جداسازی خود مهار کننده، ابزارهای تست نازل(با تأییدیه بین‌المللی PCT/CA99/00859) و… می‌باشند مفتخریم. تکنولوژی های ما در دستورالعمل‌های سرتاسر جهان به کار گرفته می‌شوند چون آن‌ها ایمن‌ترین ابزار در دسترس در بازار امروز هستند.

شرح تجارت

اغلب مخازن، فلنج ها، ولوها و سایر ابزارهای مونتاژ به لوله در تأسیسات کارگاه تست می‌شوند. تنها جزء مونتاژ که تست نشده باقی می ماند جوش (در نقطه‌ی انشعاب) استکه آن هم بنا به شرایط محل کار به سایر اجزاء مونتاژ متصل می‌شود. در موارد دیگر ممکن است نیاز به جابجایی یک فلنج دارای نشتی ذیل یک برنامه نگهداری تعمیرات مستمر (بین  گردش‌ها) باشد که در این صورت به جداسازی و هیدرو تست جوش اتصال دهندهاحتیاج است.  پیشگام صنعت ابزار توجه خود را متمرکز بر این نواحی خاص از مونتاژ لوله کرده است.

روش‌های سنتی تست جوش قطعات مونتاژ شده بر محل کار مستلزم پر کردن کل سیستم از واسطه تست، ایجاد فشار به مقدار از پیش تعیین شده (معمولاً ۲/۱ ۱ برابر فشار کار) و حفظ آن برای مدت زمان از پیش تعیین شده است. چنین روشی نیازمند تعداد نفر-ساعت زیاد برای تخلیه و پاکسازی کل مونتاژ و مقدار زیادی واسطه برای انجام تست است. استفاده از مقدار زیاد واسطه به این معناست که برای ایجاد تغییری قابل توجه در فشار به ناچار می بایست مقدار زیادی از ماده واسطه را هدر دهیم.

تجهیزات پیشگام صنعت ابزار به مقدار کمی واسطه برای عمل نیاز دارند به این معنا که قرائت دقیق فشار معادل با کمترین حجم از واسطه‌ در طول فرایند تست مخزن تحت فشار است.

دیدگاهتان را بنویسید