هات تپ بر روی خطوط

هات تپ بر روی خطوط

عملیات هات تپ بر روی خطوط

سه‌راهی‌های تحت فشار

اسلیو فولادی لوله

اگزوزهای ما می‌توانند طوری طرحی شوند که نشتی‌های بزرگ در نواحی معمولی خطوط لوله را پوشش دهند. این ابزار زمانی که خطوط لوله شما در بیش از یک نقطه آسیب دیده‌اند راه‌حلی مقرون به صرفه بشمار می‌رود.

قطر بزرگ: مراکز کارگاهی ما توانایی ساخت اگزوزهای تعمیری کپسوله‌سازی در تقریباً تمامی قطرها رادارا هستند. قابلیت ما در ساخت به ما اجازه می‌دهد در تمامی ابعاد محصولاتی با کیفیت و همسان فراهم کنیم. برای رفع مشکلات خطوط لوله با قطر بزرگ، بی‌درنگ با ما تماس گرفته و اجازه دهید تخصص خود را به شما ارائه دهیم.

لوله‌های بیضی شکل: اگر خطوط لوله شما در شرایط پیچیده‌ای بوده و دارای اشکال بیضی شکل باشند، ما توان تولید اگزوزهای تعمیری کپسوله‌سازیمتناسب با  آن‌ها را نیز داریم. ما برای اطمینان از اتصال دقیق گیره‌های تعمیری می‌توانیم مهندسان متخصص خود را برای اندازه‌گیری لوله‌های شما و ساخت گیره فولادی مناسب و دقیقاً متناسب با نیاز شما بفرستیم.

مشخصات کوتینگ: اگزوزهای تعمیری کپسوله‌سازی ما متناسببا کوتینگ‌های متنوع تأیید شده‌ی WRAS ساخته شده و برای آب شرب بسیار مفیدند. همچنین دامنه‌ای از کوتینگ‌ها برای اگزوزهای تعمیری کپسوله‌سازی ما وجود دارند که برای فاضلابها طراحی شده‌اند. با توجه به این که ما یک شرکت تخصصی در زمینه کوتینگ ساخته‌ایم قادر به رفع سفارشات شما در زمینه‌ی کوتینگ هستیم.

 

مواد لوله‌کشی: ما می‌توانیم بسادگی اگزوزهای تعمیری کپسوله‌سازی را برای تمامی خطوط لوله طراحی کرده و بسازیم. ما دارای سالهای متمادی تجربه در زمینه خطوط لوله در سراسر جهان بوده و در تمامی انواع خطوط انتقال حاوی مواد گوناگون کار کرده‌ایم. در صورت نیاز شما به مهندسان باتجربه ما، جهت بازدید خطوط لوله نیاز به مشاور با تیم مجرب فروش ما، بی درنگ با ما تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید